zagranica

Asystent Prokuratora

2023-10-06 - 2023-11-06

Piłsudskiego 76/78, 50-020 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskieZobacz na mapie
Zakres obowiązków:
Art. 175 ustawy z dnia 28 stycznia 2016 - Prawo o Prokuraturze (Dz. U. z 2022 r., poz. 1247 ze zm.). Praca w godz.: 7:30-15:30. Dokumenty składać należy osobiście w Biurze Podawczym (parter, pokój nr 3, w godzinach urzędowania prokuratury - tj. od 7:30 do 15:30) lub za pośrednictwem operatora pocztowego (za datę złożenia uważa się datę nadania przesyłki w placówce pocztowej operatora) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 lipca 2023 r. Wnioski i dokumenty składane za pośrednictwem poczty elektronicznej nie będą rozpatrywane. Więcej informacji: na stronie: https://www.gov.pl/web/pr-wroclaw/2011-5111162023 Oferta dostępna w sali E, C, A.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia:
01.12.2023
Wynagrodzenie brutto:
od 4 500 PLN
Zawód:
asystent prokuratora
Typ propozycji:
Wymagania
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat)
Zawód:
Asystent prokuratora
Staż pracy ogółem:
Inne wymagania:
wykształcenie: wyższe - tytuł magistra, wymagania niezbędne do zajmowania stanowiska asystenta (określone w art. 175 i 176 ustawy z dnia 28 stycznia 2016 - Prawo o Prokuraturze (Dz. U. z 2022 r., poz. 1247 ze zm.), - obywatelstwo polskie i korzysta z pełni praw cywilnych i obywatelskich, - brak prawomocnego skazania za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego, - nieskazitelny charaketer, - ukończenie wyższych studiów w Polsce i uzyksanie tytułu magistra lub zagranicznych studiów uznanych w Polsce, - ukończenie 24 lat
Wymagania Pożądane
Umiejętności i uprawnienia:
Wymagania Dodatkowe
Pracodawca:
Prokuratura Regionalna we Wrocławiu
Język aplikacji:
1) wniosek o zatrudnienie na stanowisku asystenta prokuratora; 2) życiorys i informacje o przebiegu kariery zawodowej; 3) kwestionariusz osobowy (plik do pobrania w formacie DOC w zakładce oferty pracy- dokumenty); 4) oryginał lub urzędowo poświadczony odpis dokumentu potwierdzającego ukończenie studiów wyższych w Rzeczypospolitej Polskiej i uzyskanie tytułu zawodowego magistra lub zaświadczenie o zdanym egzaminie magisterskim, albo oryginał lub urzędowo poświadczony odpis dokumentu potwierdzającego ukończenie zagranicznych studiów wyższych uznanych w Rzeczypospolitej Polskiej; 5) oświadczenie, o którym mowa w art. 180 $ 6 ustawy z dnia 28 stycznia 2016 r. - Prawo o prokuraturze; 6) oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa Rzeczypospolitej Polskiej i korzystaniu z pełni praw cywilnych i obywatelskich; 7) aktualna fotografia, zgodna z wymaganiami stosowanymi przy wydawaniu dowodów osobistych; 8) oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu (plik do pobrania w formacie PDF - w zakładce oferty pracy) 9) informacja z Krajowego Rejestru Karnego dotycząca kandydata, uzyskana nie później niż 3 miesiące przed dniem przeprowadzenia I etapu konkursu.
Preferowane formy kontaktu: telefon
Liczba miejsc pracy:
2
Data dodania:
06.10.2023
Data ważności:
06.11.2023