Niepelnosprawni Praca - Oferty pracy dla osób niepełnosprawnych

Administracja biurowa
Administracja państwowa
Budownictwo, Geodezja
Doradztwo, Konsulting
Farmacja, Biotechnologia
Finanse i bankowość, Ekonomia
Grafika, Kreacja artystyczna, Fotografia
HR, Kadry
Informatyka
Inne
Instalacja, Utrzymanie, Serwis
Internet, E-commerce
Inżynieria, Konstrukcja, Technika
Kadra zarządzająca
Księgowość, Podatki, Controlling, Audyt
Logistyka, Zakupy, Transport
Marketing, Reklama, Promocja i PR
Media, Dziennikarstwo, Rozrywka, Kultura
Medycyna, Opieka zdrowotna
Motoryzacja
Nieruchomości, Architektura
Obsługa klienta, Call Center
Pracownik ochrony
Prawo
Produkcja, Praca fizyczna
Produkcja spożywcza
Rolnictwo, Ochrona środowiska
Sprzątaczki, Opiekunki, Gosposie
Sprzedaż, Handel
Szkolenia, Edukacja
Telekomunikacja
Tłumaczenia
Turystyka, Hotelarstwo, Gastronomia
Ubezpieczenia
Uroda
Wszystkie branże
Wszystkie lokalizacje
Miasto:
dolnośląskie
kujawsko-pomorskie
lubelskie
lubuskie
łódzkie
małopolskie
mazowieckie
opolskie
podkarpackie
podlaskie
pomorskie
śląskie
świętokrzyskie
warmińsko-mazurskie
wielkopolskie
zachodniopomorskie
zagranica

Kelner

Treść oferty pracy
Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy:Zobacz na mapie
Czajkowskiego 109, 51-147 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskieZobacz na mapie
Zakres obowiązków:
Zakres głównych zadań wykonywanych na stanowisku pracy: Obsługiwanie konsumentów zgodnie z przyjętym zwyczajem i wymogami ustalonymi przez Specjalistę; Należyte obchodzenie się z urządzeniami i powierzonym sprzętem stołowym oraz wyposażeniem sali konsumenckiej; Utrzymywanie w czystości sal konsumenckich, zaplecza oraz klatek schodowych; Pomaganie kucharzowi przy przygotowaniu potraw przeznaczonych do żywienia konsumentów i na imprezy okolicznościowe w zależności od potrzeb; Przestrzeganie zasad systemu HACCP; Zmywanie naczyń stołowych; Właściwe obsługiwanie sprzętu i urządzeń technicznych znajdujących się w kuchni; Pobieranie środków do utrzymania w czystości pomieszczeń; Wykonywanie prac gospodarczy i porządkowych w obiektach Działalności Gastronomicznej w okresach przerw technologicznych związanych z zabezpieczeniem sanitarnym oraz utrzymaniem technicznym obiektów; Przestrzeganie ustalonego czasu pracy i wykorzystywanie go w sposób jak najbardziej efektywny; Dbałość o przechowywanie we właściwych warunkach sanitarno-higienicznych odpadków pokonsumpcyjnych; Dbałość o stan sanitarno-higieniczny sal konsumpcyjnych oraz zmywalni naczyń stołowych; Zastępowanie kucharza i pomocy kuchennej podczas ich nieobecności; Znajomość przepisów, zasad bezpieczeństwa i higieny służby, branie udział w szkoleniu i instruktażu z danego zakresu oraz poddawanie się wymaganym egzaminom sprawdzającym; Wykonywanie zadań służbowych w sposób zgodny z przepisami i zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy oraz stosowanie się do wydawanych w tym zakresie poleceń i wskazówek przełożonych; Dbanie o porządek i ład w miejscu służby oraz należyty stan maszyn, urządzeń, narzędzi i sprzętu; Stosowanie środków ochrony zbiorowej, a także używanie przydzielonych środków ochrony indywidualnej oraz odzieży i obuwia roboczego, zgodnie z ich przeznaczeniem; Poddawanie się wstępnym, okresowym i kontrolnym oraz innym zaleconym badaniom lekarskim i stosowanie się do wskazań lekarskich; Niezwłoczne zawiadamianie przełożonego oraz służby dyżurnej o zauważonym wypadku albo zagrożeniu życia lub zdrowia ludzkiego oraz ostrzeganie osób znajdujących się w rejonie zagrożenia, o grożącym im niebezpieczeństwie. Równoważny system pracy. Praca zmianowa. Benefity: możliwość bezpłatnego udziału w kursach szkoleniach w zakresie pzp organizowanych przez jednostki organizacyjne Sił Zbrojnych RP; możliwość udziału w kursach, szkoleniach itp. organizowanych przez podmioty zewnętrzne finansowane przez AWL; ciekawa i nieszablonowa praca w środowisku wyższej uczelni wojskowej, na rzecz rozwoju Sił Zbrojnych RP i Akademii Wojsk Lądowych; możliwość poznania specyfiki funkcjonowania innych uczelni wojskowych SZ RP; pakiet socjalny - w tym dofinansowanie wypoczynku; niskooprocentowane pożyczki remontowe; możliwość korzystania z Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej; dofinansowanie do zakupu okularów do pracy przy komputerze; możliwość wykupienia ubezpieczenia pracowniczego; możliwość korzystania z terenów rekreacyjnych Akademii; uznaniowe premie kwartalne i możliwość wyróżnienia dodatkowym urlopem w ciągu roku. Termin składania dokumentów: do dnia 20.10.2023 r. Miejsce składania dokumentów: Kancelaria Akademii Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki ul. Czajkowskiego 109, 51-147 Wrocław osobiście, droga pocztową (liczy się data stempla pocztowego) lub na adres mailowy: kancelaria@awl.edu.pl (z dopiskiem nazwy stanowiska). Oferta dostępna w sali G, A
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
false
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
inna
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40.00
Data rozpoczęcia:
01.11.2023
Data zakończenia pracy:
Wynagrodzenie brutto:
od 3 600 PLN
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód:
kelner*
Typ propozycji:
praca w wolne dni
Wymagania
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
podstawowe
Znajomość języków:
Zawód:
Staż pracy w zawodzie:
Umiejętności i uprawnienia:
Staż pracy ogółem:
Inne wymagania:
Wymagania konieczne do spełnienia związane ze stanowiskiem pracy: Wykształcenie: podstawowe/zawodowe, Znajomość języka polskiego, Dyspozycyjność ( praca zmianowa ), Znajomość zasad systemu HACCP ( w tym GMP i GHP ), Obowiązkowe aktualne badania do celów sanitarnoepidemiologicznych do wglądu podczas rozmowy rekrutacyjnej. Kandydat, który został wybrany w procesie rekrutacji, składa oświadczenie, że w trakcie zatrudnienia zobowiązuje się informować pisemnie pracodawcę każdorazowo o: - zamiarze wyjazdu i pobytu za granicą, - nazwie pracodawcy, u którego wykonuje pracę zarobkową, i adresie jego siedziby. Mile widziane: dodatkowe kompetencje: Mile widziane doświadczenie pracy w żywieniu zbiorowym.
Wymagania Pożądane
Zawód:
Wymagania Dodatkowe
Zawód:
Dane pracodawcy
Pracodawca:
AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH IMIENIA GENERAŁA TADEUSZA KOŚCIUSZKI
Krótki opis działalności gospodarczej:
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV, list motywacyjny, kopie dokumentów potwierdzające wykształcenie, staż pracy, ukończone kursy i szkolenia oraz inne dokumenty potwierdzające kwalifikacje. Powyższe dokumenty prosimy dostarczyć do AWL, w zamkniętej kopercie z dopiskiem nazwy stanowiska lub drogą elektroniczną. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania moich danych osobowych oraz przysługujących mi prawach
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: e-mail
Pozostałe dane
Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
1
Data dodania:
11.10.2023
Data aktualizacji:
Data ważności:
20.10.2023
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
false
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE

Treść oferty mogła ulec zmianie. Zapoznaj się z najaktualniejszą wersją tutaj
Dane kontaktowe
E-mail kancelaria@awl.edu.pl