zagranica

Główny Księgowy

2024-02-21 - 2024-03-01

Łąkowa 13, 23-400 Biłgoraj, powiat: biłgorajski, woj: lubelskieZobacz na mapie
Zakres obowiązków:
1.Prowadzenie pełnej księgowości spółki handlowej zgodnie z wymogami ustawy o rachunkowości, przepisów podatkowych oraz procedurami wewnętrznymi. 2.Bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych, comiesięczne zamykanie ksiąg rachunkowych. 3.Dokonywanie okresowej archiwizacji dokumentacji księgowej. 4.Obliczanie podatków w spółce oraz sporządzanie deklaracji podatkowych za poszczególne okresy sprawozdawcze tj. CIT, JPK VAT, podatki lokalne. 5.Sporządzanie sprawozdania finansowego spółki zgodnie z ustawą o rachunkowości. 6.Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby Zarządu, instytucji finansowych i organów administracji publicznej. 7.Kontakt z urzędami, bankami. 8.Pomoc w sprawach kadrowo-płacowych
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu:
0
20.00
Data rozpoczęcia:
02.04.2024
Wynagrodzenie brutto:
od 3 000 do 4 000 PLN
Zawód:
główny księgowy
Typ propozycji:
Wymagania
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat)
Główny księgowy (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 3)
Staż pracy ogółem:
Inne wymagania:
-znajomość obsługi programu księgowego COMARCH ERP Optima (preferowane) lub kompatybilnego, umożliwiającego migrację danych z programu Optima; znajomość aktualnych przepisów z zakresu rachunkowości i podatków oraz ogólnych zagadnień kodeksu pracy -Doświadczenie zawodowe min. 3-letnie na stanowisku Głównego Księgowego lub Samodzielnego Księgowego
Wymagania Pożądane
Umiejętności i uprawnienia:
Wymagania Dodatkowe
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
firma zajmuje się kompleksowo budownictwem mieszkaniowym na terenia miasta
Język aplikacji:
1.Życiorys (CV) z opisem dotychczasowego przebiegu pracy zawodowej. 2. List motywacyjny - ze wskazaniem miejsca zamieszkania w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego oraz numeru telefonu lub adresu poczty elektronicznej do kontaktu. 3. Kserokopia dokumentu potwierdzającego wymagane wykształcenie. 4. Kserokopie świadectw pracy lub zaświadczeń dokumentujących wymagany staż pracy: a) oświadczenie o zatrudnieniu dokumentujące wyłącznie bieżący okres zatrudnienia tj. niezakończony stosunek pracy, b) ewentualne dokumenty w języku obcym należy przedłożyć wraz z ich tłumaczeniem na język polski dokonanym przez tłumacza przysięgłego. 5. Oświadczenie kandydata o pełnej zdolności do czynności prawnych. 6. Oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych. 7. Oświadczenie kandydata o braku prawomocnego wyroku sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe. 8. Oświadczenie kandydata o posiadaniu obywatelstwa polskiego. 9. Oświadczenie o zapoznaniu się z klauzulą informacyjną RODO. 10. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych. 11. Kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje i umiejętności, tj. certyfikaty, zaświadczenia o ukończonych kursach i szkoleniach, referencje z poprzednich miejsc pracy (jeżeli kandydat takie posiada). Wzór ww. oświadczeń do pobrania na stronie BIP https://tbsbilgoraj.e-bip.eu w zakładce Zatrudnienie, natomiast w wersji papierowej w siedzibie TBS w godzinach 9:00-14:00.
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 9-14
Data dodania:
20.02.2024
Data aktualizacji:
21.02.2024
Data ważności:
01.03.2024