zagranica

Audytor Wewnętrzny (kd-111-4850/23)

2023-12-15 - 2023-12-21

Marszałkowska 82, 00-517 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckieZobacz na mapie
Zakres obowiązków:
1. prowadzenie audytu wewnętrznego w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami i standardami- w tym realizacja zadań audytowych doradczych; 2. planowanie i sporządzanie sprawozdań z zakresu audytu wewnętrznego; 3. analiza rynku w obszarze działalności Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę w zastępstwie
Data rozpoczęcia:
15.01.2024
Data zakończenia pracy:
31.12.2024
Wynagrodzenie brutto:
od 5 000 PLN
Zawód:
audytor / kontroler
Typ propozycji:
Wymagania
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat)
Audytor / kontroler (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 3)
Umiejętności i uprawnienia:
Audytor wewnętrzny, Obsługa komputera
Staż pracy ogółem:
Inne wymagania:
Wymagania niezbędne: 1. wykształcenie wyższe, 2. kwalifikacje do przeprowadzania audytu wewnętrznego: - jeden z certyfikatów: Certified Internal Auditor (CIA), Certified Government Auditing Professional (CGAP), Certified Information Systems Auditor (CISA), Association of Charted Certified Accountants (ACCA), Certified Fraud Examiner (CFE), Certification in Control Self Assessment (CCSA), Certified Financial Serwices Auditor (CFSA) lub Chartered Financial Analyst (CFA) - lub złożony w latach 2003-2006, z wynikiem pozytywnym egzamin na audytora wewnętrznego przed Komisją Egzaminacyjną powołaną przez Ministra Finansów - lub uprawnienia biegłego rewidenta; 3. obywatelstwo polskie; 4. pełna zdolność do czynności prawnych, korzystania z pełni praw publicznych oraz nieposzlakowana opinia; 5. kandydat nie może być karany za przestępstwa lub przestępstwa skarbowe i nie może być prowadzone wobec kandydata postępowanie o przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwa skarbowe; 6. stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na powyższym stanowisku; 7. biegła obsługa komputera. Wymagania dodatkowe: 1. co najmniej 3- letnie doświadczenie zawodowe w pracy w administracji państwowej; 2. znajomość zagadnień z zakresu finansów publicznych, rachunkowości oraz przepisów regulujących ustrój i organizację sądów; 3. znajomość przepisów dotyczących sposobu i trybu przeprowadzania audytu wewnętrznego oraz obowiązujących standardów audytu; 4. znajomość przepisów regulujących ustrój i organizację sądu; 5. kreatywność, komunikatywność, sumienność, wysoki poziom kultury osobistej, zdolności analityczne Zakres obowiązków: 1. prowadzenie audytu wewnętrznego w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami i standardami- w tym realizacja zadań audytowych doradczych; 2. planowanie i sporządzanie sprawozdań z zakresu audytu wewnętrznego; 3. analiza rynku w obszarze działalności Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie. Praca w godz. 8:00-16:00 w lokalizacji: ul. Marszałkowska 82. Dokumenty aplikacyjne oraz pełna treść ogłoszenia KD-111-4850/23 znajdują się na stronie: https://warszawa.sr.gov.pl/audytor-wewnetrzny,m,m2,254,382 [Kontakt: e-mail: robert.korzeniewski@warszawa.sr.gov.pl, tel. 22 55 39 470]
Wymagania Pożądane
Umiejętności i uprawnienia:
Wymagania Dodatkowe
Pracodawca:
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
Język aplikacji:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
Data dodania:
14.12.2023
Data ważności:
21.12.2023

Dane kontaktowe
E-mail robert.korzeniewski@warszawa.sr.gov.pl