zagranica

Informatyk

2024-04-05 - 2024-04-18

Ciołka 10A, 01-402 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckieZobacz na mapie
Zakres obowiązków:
- udzielenie wsparcia merytorycznego pracownikom Urzędu w zakresie obsługi systemów informatycznych Urzędu, - tworzenie na potrzeby pracowników Urzędu zaawansowanych raportów przy użyciu języka SQL, - obsługa infrastruktury informatycznej Urzędu, w tym wykonywanie czynności przewidzianych,w procedurach obowiązujących w Urzędzie, - planowanie i wykonywanie narzędzi IT wspomagających pracę Urzędu, - nadzorowanie przestrzegania procedur ochrony informacji przy ich przetwarzaniu w systemach informatycznych.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia:
01.05.2024
Wynagrodzenie brutto:
od 5 000 do 5 500 PLN
Zawód:
technik informatyk*
Typ propozycji:
Wymagania
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie zawodowe, techniczne, kierunek: Informatyka
Zawód:
Technik informatyk*
Programowanie Visual Basic, Programowanie w C i C++, SQL, Umiejętność tworzenia skryptów automatyzujących działanie systemów informatycznych, Znajomość zagadnień dotyczących sieci LAN, Programowanie Java, Programowanie Perl, Znajomość środowiska Windows oraz Windows Server wraz ze znajomością obsługi środowiska Active Directory, System operacyjny Linux, Programowanie PHP
Staż pracy ogółem:
Inne wymagania:
Stanowisko pracy: stanowisko związane z obsługą komputera powyżej 4h dziennie, obsługa urządzeń biurowych, naprawa komputerów, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych skanerów dokumentów, budowa/naprawa LAN, przemieszczaniem się wewnątrz budynku i poza jego terenem. Na stanowisku brak specjalistycznych urządzeń umożliwiających pracę osobom niewidomym, słabo słyszącym i niesłyszącym. Miejsce pracy: Praca wykonywana w Urzędzie Pracy m.st. Warszawy w czterech lokalizacjach w zależności od potrzeb: 1. ul. Grochowska 171B budynek w ograniczonym stopniu dostosowany do potrzeb pracowników niepełnosprawnych - posiada windy i podjazd dla niepełnosprawnych, ciągi komunikacyjne o odpowiedniej szerokości umożliwiające poruszanie się wózkiem inwalidzkim co zapewnia dostęp do większości pomieszczeń na wszystkich kondygnacjach. Schody w budynku nie są wyposażone w pochylnie dla osób niepełnosprawnych. Na schodach zamontowane są poręcze. Brak toalety dostosowanej dla osób niepełnosprawnych. 2. ul. Ciołka 10A budynek nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych brak windy; jest podjazd i przystosowana toaleta dla osób niepełnosprawnych, ciągi komunikacyjne nie są dostosowane do poruszania się wózkiem inwalidzkim. Schody w budynku nie są wyposażone w pochylnie dla osób niepełnosprawnych. Na schodach zamontowane są poręcze. 3. ul. Młynarska 37A budynek dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, jest wyposażony w dźwig osobowy platformę, korytarze są szerokie, w wyniku czego osoby korzystające z wózków inwalidzkich mają zapewniony dostęp do pomieszczeń znajdujących się w całej lokalizacji. W budynku znajdują się toalety dla osób niepełnosprawnych. Schody w budynku nie są wyposażone w pochylnie dla osób niepełnosprawnych. Na schodach zamontowane są poręcze. 4. ul. Marszałkowska 77/79 budynek w ograniczonym stopniu dostosowany do potrzeb pracowników niepełnosprawnych - brak windy, jest podjazd i przystosowana toaleta dla osób niepełnosprawnych, ciągi komunikacyjne o odpowiedniej szerokości umożliwiające poruszanie się wózkiem inwalidzkim co zapewnia dostęp do wszystkich pomieszczeń. Wymagania konieczne: - podstawowa znajomość języków programowania: SQL i zamiennie: PHP, Visual Basic, C#, C++, C, Java, Perl, - znajomość środowiska Windows oraz Windows Server wraz ze znajomością obsługi środowiska Active Directory, - znajomość środowiska Linux, - umiejętność tworzenia skryptów automatyzujących działanie systemów informatycznych, - znajomość zagadnień dotyczących sieci LAN, - staż pracy minimum rok na stanowiskach związanych z obsługą informatyczną dla osób posiadających wykształcenie wyższe techniczne, - staż pracy minimum 3 lata na stanowiskach związanych z obsługą informatyczną dla osób posiadających wykształcenie średnie techniczne, - obywatelstwo polskie, - pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych, - niekaralność za przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego oraz przestępstwa skarbowe popełnione umyślnie, - nieposzlakowana opinia. Wymagania pożądane: - umiejętność pracy w zespole, - umiejętność dobrej organizacji pracy na stanowisku, terminowość, - zaangażowanie i odpowiedzialność, - znajomość HTML i CSS. Główne obowiązki: - udzielenie wsparcia merytorycznego pracownikom Urzędu w zakresie obsługi systemów informatycznych Urzędu, - tworzenie na potrzeby pracowników Urzędu zaawansowanych raportów przy użyciu języka SQL, - obsługa infrastruktury informatycznej Urzędu, w tym wykonywanie czynności przewidzianych,w procedurach obowiązujących w Urzędzie, - planowanie i wykonywanie narzędzi IT wspomagających pracę Urzędu, - nadzorowanie przestrzegania procedur ochrony informacji przy ich przetwarzaniu w systemach informatycznych. Wymagane dokumenty: - CV i list motywacyjny (podpisane odręcznie), - kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, - kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe i wymagany staż pracy lub aktualne zaświadczenie zawierające okres zatrudnienia w przypadku pozostawania w stosunku pracy, - kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność w przypadku kandydata, który zamierza skorzystać z uprawnień, o których mowa w art.13a ust. 2 ustawy z dnia 21.11.2008 r. o pracownikach samorządowych, - podpisane oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych oraz o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie (oświadczenie do pobrania ze strony https://up-warszawa.bip.gov.pl w zakładce nabór na wolne stanowisko urzędnicze), - podpisana klauzula: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji oraz klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych (klauzula do pobrania ze strony https://up-warszawa.bip.gov.pl w zakładce nabór na wolne stanowisko urzędnicze). Oferty nie zawierające klauzuli nie będą rozpatrywane. Dokumenty należy złożyć w zaklejonej kopercie z dopiskiem Nr ref. 06.2024 stanowisko: Informatyk w terminie do dnia 18.04.2024 r. do godz. 15:00 w Urzędzie Pracy m. st. Warszawy, ul. Ciołka 10A stanowisko kancelaryjne (parter po prawej stronie od wejścia pierwsze okienko) lub listownie na adres Urząd Pracy m.st. Warszawy ul. Ciołka 10A, 01- 402 Warszawa. Zastrzega się prawo nie wybrania żadnego kandydata W miesiącu poprzedzającym datę publikacji ogłoszenia o naborze wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Urzędzie Pracy m.st. Warszawy, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych, jest niższy niż 6%. Do udziału w naborze zachęcamy osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, które spełniają wymagania określone w ogłoszeniu oraz po uwzględnieniu informacji dotyczących oferowanych warunków pracy. Aplikacje niewykorzystane w procesie rekrutacji zostaną komisyjnie zniszczone.
Wymagania Pożądane
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: Informatyka
Umiejętność dobrej organizacji pracy na stanowisku, terminowość, HTML, umiejętność pracy w zespole, Zaangażowanie i odpowiedzialność, Język CSS
Wymagania Dodatkowe
Pracodawca:
Urząd Pracy m.st. Warszawy
Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckieZobacz na mapie
Język aplikacji:
Wymagane dokumenty: - CV i list motywacyjny (podpisane odręcznie), - kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, - kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe i wymagany staż pracy lub aktualne zaświadczenie zawierające okres zatrudnienia w przypadku pozostawania w stosunku pracy, - kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność w przypadku kandydata, który zamierza skorzystać z uprawnień, o których mowa w art.13a ust. 2 ustawy z dnia 21.11.2008 r. o pracownikach samorządowych, - podpisane oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych oraz o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie (oświadczenie do pobrania ze strony https://up-warszawa.bip.gov.pl w zakładce nabór na wolne stanowisko urzędnicze), - podpisana klauzula: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji oraz klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych (klauzula do pobrania ze strony https://up-warszawa.bip.gov.pl w zakładce nabór na wolne stanowisko urzędnicze). Oferty nie zawierające klauzuli nie będą rozpatrywane. Dokumenty należy złożyć w zaklejonej kopercie z dopiskiem Nr ref. 06.2024 stanowisko: Informatyk w terminie do dnia 18.04.2024 r. do godz. 15:00 w Urzędzie Pracy m. st. Warszawy, ul. Ciołka 10A stanowisko kancelaryjne (parter po prawej stronie od wejścia pierwsze okienko) lub listownie na adres Urząd Pracy m.st. Warszawy ul. Ciołka 10A, 01- 402 Warszawa.
Preferowane formy kontaktu: osobiście
Data dodania:
05.04.2024
Data ważności:
18.04.2024