zagranica

Kierownik Działu Technicznego Nr Ok.111.5.2024

2024-09-10 - 2024-09-19

Bolesława Chrobrego 7, 02-479 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckieZobacz na mapie
Zakres obowiązków:
• uzyskiwanie zgód i zezwoleń wymaganych prawem, warunków przyłączeniowych u dostawców; • nadzór nad realizacją robót oraz odbiór z ich rozliczaniem; • nadzór nad przygotowaniem dokumentacji do przetargów i zamówień publicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz dokumentacji niezbędnej do zawierania umów robót remontowych, konserwacyjnych i awaryjnych; • nadzór na prawidłowym i terminowym rozliczaniem umów, egzekucją zobowiązań wykonawców z tytułu gwarancji, rękojmi oraz naruszania warunków umowy; • nadzór nad przygotowaniem dokumentacji technicznej, typowaniem robót remontowych i napraw oraz zatwierdzaniem dokumentacji technicznej; • nadzór nad remontami wykonywanymi w administrowanych budynkach; • sporządzanie projektów planów remontów w zakresie finansowym – rzeczowym; • udział w
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia:
01.10.2024
Wynagrodzenie brutto:
od 9 000 PLN
Zawód:
naczelnik / kierownik wydziału
Typ propozycji:
praca stała
Wymagania
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat)
Zawód:
Naczelnik / kierownik wydziału
Prawo jazdy kat. B, komunikatywność, wysoka kultura osobista, doświadczenie w pracy w zespole
Staż pracy ogółem:
[cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 4
Inne wymagania:
Wymagania: 1) obywatelstwo polskie - o stanowisko mogą ubiegać się również osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zgodnie z art.11 ust. 2i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych ( Dz. U z 2019 r. poz. 1282 z późn. zm.); 2) niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe; 3) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych; 4) umiejętność sprawnej obsługi komputera oraz programu MS Office; 5) wykształcenie wyższe, minimum 5-letni staż pracy; 6) znajomość regulacji prawnych w zakresie prawa budowlanego. Wymagania dodatkowe: 1. 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym lub 4-letnie w kierowaniu min. 4- osobowym zespołem; 2. wykształcenie wyższe o kierunku ekonomia, prawo, administracja, zamówienia publiczne, techniczne; 3. umiejętność kosztorysowania w programie NORMA; 4. doświadczenie w administracji państwowej lub samorządowej; 5. znajomość regulacji prawnych z zakresu praw o ochronie lokatorów i mieszkaniowym zasobie gminy, ustawa o własności lokali oraz kodeksu cywilnego. Wymagane dokumenty i oświadczenia: - podpisane odręcznie curriculum vitae z przebiegiem nauki i pracy zawodowej; -podpisany odręcznie list motywacyjny; - kserokopia dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie; - kserokopia świadectw pracy oraz innych dokumentów potwierdzających wymagany staż pracy; - kserokopie dokumentów potwierdzających posiadanie wymaganych kwalifikacji zawodowych i umiejętności; - podpisane oświadczenie o posiadanym obywatelstwie; - kopia dokumentu potwierdzającego znajomość języka polskiego (dotyczy osób nieposiadających obywatelstwa polskiego); - podpisane oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych, korzystaniu z pełni praw publicznych i o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie; - podpisane oświadczenie o niekaralności za przestępstwa: przeciwko mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów lub za przestępstwa karno-skarbowe; - kserokopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność w przypadku kandydata zamierzającego skorzystać z uprawnienia, o którym mowa art.13a ust. 2 ustawy z 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych (tj. Dz. U. z 2016r. poz. 902 ze zm.); - podpisana klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych w celach rekrutacyjnych; - dokumenty sporządzone w języku obcym należy przetłumaczyć na język polski. Osoby zainteresowane proszone są o złożenie kompletu dokumentów osobiście w kancelarii Zakładu lub przesłanie pocztą do 19.09.2024r. (decyduje data otrzymania przez ZGN) na adres: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy ul. Bolesława Chrobrego 7, 02-479 Warszawa (wejście od ul. Milanowskiej 8A) z dopiskiem na kopercie: Oferta pracy nr sprawy: OK.111.5.2024 Dyrektor zastrzega sobie prawo odwołania naboru na wolne stanowisko urzędnicze bez podania przyczyny. Druki oświadczeń: do pobrania na stronie Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy pod adresem: http://wlochy.um.warszawa.pl/waw/zgn-wlochy/praca Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone.
Wymagania Pożądane
Umiejętności i uprawnienia:
Wymagania Dodatkowe
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzie1lnicy Włochy m.st. Warszawy
Język aplikacji:
Wymagane dokumenty:
Po uzgodnieniu z pracodawcą
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
Data dodania:
09.09.2024
Data ważności:
19.09.2024

Dane kontaktowe
E-mail monikajakubowska@um.warszawa.pl