Niepelnosprawni Praca - Oferty pracy dla osób niepełnosprawnych

Administracja biurowa
Administracja państwowa
Budownictwo, Geodezja
Doradztwo, Konsulting
Farmacja, Biotechnologia
Finanse i bankowość, Ekonomia
Grafika, Kreacja artystyczna, Fotografia
HR, Kadry
Informatyka
Inne
Instalacja, Utrzymanie, Serwis
Internet, E-commerce
Inżynieria, Konstrukcja, Technika
Kadra zarządzająca
Księgowość, Podatki, Controlling, Audyt
Logistyka, Zakupy, Transport
Marketing, Reklama, Promocja i PR
Media, Dziennikarstwo, Rozrywka, Kultura
Medycyna, Opieka zdrowotna
Motoryzacja
Nieruchomości, Architektura
Obsługa klienta, Call Center
Pracownik ochrony
Prawo
Produkcja, Praca fizyczna
Produkcja spożywcza
Rolnictwo, Ochrona środowiska
Sprzątaczki, Opiekunki, Gosposie
Sprzedaż, Handel
Szkolenia, Edukacja
Telekomunikacja
Tłumaczenia
Turystyka, Hotelarstwo, Gastronomia
Ubezpieczenia
Uroda
Wszystkie branże
Wszystkie lokalizacje
Miasto:
dolnośląskie
kujawsko-pomorskie
lubelskie
lubuskie
łódzkie
małopolskie
mazowieckie
opolskie
podkarpackie
podlaskie
pomorskie
śląskie
świętokrzyskie
warmińsko-mazurskie
wielkopolskie
zachodniopomorskie
zagranica

Specjalista K/m

2024-04-26 - 2024-05-17

Treść oferty pracy
Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy:Zobacz na mapie
Międzyborska 64/70, 04-010 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckieZobacz na mapie
Zakres obowiązków:
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: 1) Przestrzeganie przepisów prawa oraz tajemnicy służbowej. 2) Prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników m.in. a) kompleksowe prowadzenie akt osobowych pracowników; b) przygotowywanie dokumentacji dotyczącej przyjmowania i zwalniania pracowników pedagogicznych i niepedagogicznych, m.in. sporządzanie umów o pracę, świadectw pracy i innych; c) terminowe kierowanie na badania okresowe pracowników i kontrola ważności badań; d) wydawanie zaświadczeń na prośbę pracowników; e) sporządzanie dokumentów i prowadzenie teczek dotyczących awansu zawodowego nauczycieli. 3) Realizowanie spraw związanych z ustaleniem prawa do urlopu i wyliczaniem wymiaru urlopu. 4) Przygotowywanie wykazów i naliczanie nagród jubileuszowych. 5) Przygotowywanie, prowadzenie i przechowywanie: a) ewidencji zwolnień lekarskich, b) ewidencji nieobecności nieusprawiedliwionych i usprawiedliwionych, c) ewidencji czasu pracy. 6) Terminowe realizowanie spraw osobowych pracowników. 7) Dokonywanie analiz i sporządzanie planów budżetowych w zakresie płac i kadr. 8) Wprowadzanie i aktualizowanie informacji i danych w Systemie Informacji Oświatowej. 9) Sporządzanie sprawozdań GUS. 10) Pomoc w pozyskiwaniu nowych pracowników. 11) Przyjmowanie i odpowiadanie na pisma urzędowe, organizacja współpracy z WOW, DBFO, Kuratorium. 12) Wykonywanie prac zleconych przez Dyrektora.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
false
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40.00
Data rozpoczęcia:
03.06.2024
Data zakończenia pracy:
30.11.2024
Wynagrodzenie brutto:
od 5 000 PLN
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód:
pracownik biurowy
Typ propozycji:
Wymagania
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie zawodowe
Znajomość języków:
polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Zawód:
Pracownik biurowy (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 3)
Staż pracy w zawodzie:
Umiejętności i uprawnienia:
kadry i płace
Staż pracy ogółem:
Inne wymagania:
Kandydaci przystępujący do składania ofert powinni spełniać następujące wymagania: 1) Spełnianie wymogów określonych w art. 6 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 530). 2) Wykształcenie: a) wyższe - o przynajmniej jednym kierunku lub zakresie: kadry, ekonomia, administracja, zarządzanie, finanse i rachunkowość, prawo. lub b) średnie ogólnokształcące lub średnie zawodowe o specjalności ekonomia, administracja, zarządzanie, finanse i rachunkowość, prawo. 3) Udokumentowany przynajmniej dwuletni staż pracy. 4) Obywatelstwo polskie. 5) Pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych. 6) Brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub za umyślne przestępstwo skarbowe. 7) Nieposzlakowana opinia. 8) Znajomość przepisów z zakresu: Prawa Pracy (Kodeks Pracy), ustawy - Karta Nauczyciela, ustawy o finansach publicznych. 9) Umiejętność pracy w komputerowych systemach kadrowo-placowych. 10) Biegła znajomość obsługi komputera (programy Word, Excel, OpenOffice, poczta elektroniczna, Internet), Office 365. Wymagania dodatkowe: 1) Rzetelność, sumienność, dokładność, komunikatywność i otwartość. 2) Umiejętność pracy w zespole, kreatywność. 3) Samodzielność w pracy oraz własna inicjatywa. 4) Poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania. 5) Umiejętność planowania i sprawnej organizacji pracy. 6) Umiejętność analizy i syntezy informacji. 7) Chęć podejmowania wyzwań. 8) Dyspozycyjność i gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych. 9) Mile widziane doświadczenie na stanowisku kadrowym w szkolnictwie. Wymagane dokumenty: 1) List motywacyjny. 2) Życiorys (CV) zawierający przebieg pracy zawodowej oraz przebieg nauki kandydata. 3) Kopie dokumentów (poświadczone za zgodność z oryginałem) potwierdzających posiadane przez kandydata: a) wykształcenie, b) staż pracy, c) posiadane kwalifikacje lub umiejętności (dyplomy, zaświadczenia itp.) inne niż z pkt I. 2 a, b (jeśli takie posiada). 4) Oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych. 5) Oświadczenie kandydata o braku skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe. 6) Oświadczenie o posiadaniu przez kandydata obywatelstwa polskiego. 7) Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji (załącznik nr 1). 8) Klauzula informacyjna - Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (załącznik nr 2). 9) Wzór oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzania danych osobowych oraz klauzula informacyjna dla kandydata do pobrania na stronie internetowej Szkoły (https://sp120wawa.edupage.org/job) oraz w wersji papierowej w sekretariacie Szkoły. Warunki pracy na stanowisku 1) Praca przy komputerze o charakterze administracyjno-biurowym. 2) Praca w budynku Szkoły Podstawowej nr 120 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pułków Piechoty Dzieci Warszawy" przy ul. Międzyborskiej 64/70. 3) Praca w godzinach 8.00 - 16.00, praca w zespole. 4) Codzienny kontakt telefoniczny. Inne informacje: 1) Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 120 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pułków Piechoty Dzieci Warszawy, ul. Międzyborska 64/70, 04-010 Warszawa lub pocztą na podany adres szkoły (decyduje data stempla pocztowego) zaklejonej kopercie formatu A4 oznaczonej imieniem i nazwiskiem kandydata i adresem do korespondencji z dopiskiem Nabór na stanowisko specjalista w Szkole Podstawowej nr 120 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pułków Piechoty Dzieci Warszawy" w Warszawie do dnia 17 maja 2024 roku do godz. 15.00. 2) Aplikacje, które wpłyną do szkoły po terminie nie będą rozpatrywane. O zachowaniu terminu decyduje data wpływu przesyłki do sekretariatu Szkoły Podstawowej nr 120 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pułków Piechoty Dzieci Warszawy" w Warszawie. Otwarcie kopert nastąpi 20 maja 2024 roku 3) Lista kandydatów spełniających wymagania formalne będzie umieszczona na stronie biuletynu informacji publicznej oraz na tablicy informacyjnej w Szkoły Podstawowej nr 120 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pułków Piechoty Dzieci Warszawy" w Warszawie. 4) Kandydaci spełniający wymagania formalne zostaną telefonicznie poinformowani o terminie rozmowy kwalifikacyjnej. 5) Informacja o wynikach naboru będzie umieszczona w na stronie Biuletynu Informacji Publicznej i na tablicy informacyjnej Szkoły Podstawowej nr 120 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pułków Piechoty Dzieci Warszawy" w Warszawie. 6) Złożonych dokumentów Szkoła Podstawowa nr 120 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pułków Piechoty Dzieci Warszawy" w Warszawie nie zwraca. Oferty niewykorzystanie zostaną komisyjnie zniszczone. 7) Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 22 277-14-00
Wymagania Pożądane
Zawód:
Wymagania Dodatkowe
Zawód:
Dane pracodawcy
Pracodawca:
Szkoła Podstawowa nr 120 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pułku Piechoty "Dzieci Warszawy"
Krótki opis działalności gospodarczej:
Adres www:
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
Wzór oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzania danych osobowych oraz klauzula informacyjna dla kandydata do pobrania na stronie internetowej Szkoły https://sp120wawa.edupage.org/job/ oraz w wersji papierowej w sekretariacie Szkoły
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
Pozostałe dane
Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
1
Data dodania:
25.04.2024
Data aktualizacji:
Data ważności:
17.05.2024
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
false
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE

Treść oferty mogła ulec zmianie. Zapoznaj się z najaktualniejszą wersją tutaj
Dane kontaktowe
E-mail administracja.sp120@eduwarszawa.pl