zagranica

Starsza Księgowa/starszy Księgowy (rekrutacja Nr 4)

2024-01-13 - 2024-01-31

Sulejkowska, 04-157 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckieZobacz na mapie
Zakres obowiązków:
GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU: 1) obsługa księgowa kont najemców w tym: otwieranie i zamykanie kont najemców, naliczanie obciążeń, prowadzenie rozrachunków dla kont najemców, naliczanie odsetek od należności, przygotowanie potwierdzeń sald księgowych, 2) wystawianie faktur Vat, korekt faktur Vat oraz not księgowych, 3) bieżąca analiza oraz weryfikacja wpływów i sald widniejących na kontach z dokumentami źródłowymi oraz najemcami, 4) sporządzanie indywidualnych rozliczeń dla najemców, po zakończeniu danego roku rozliczeniowego, 5) księgowanie wyciągów bankowych - wpłat najemców, 6) prowadzenie korespondencji z najemcami, 7) przygotowanie powiadomień o naliczeniach oraz zmianach w wysokości opłat, 8) przygotowanie dokumentacji księgowej do spraw sądowych.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia:
01.03.2024
Data zakończenia pracy:
31.08.2024
Wynagrodzenie brutto:
od 5 600 PLN
Zawód:
księgowy
Typ propozycji:
Wymagania
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie ogólnokształcące
polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Księgowy (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 4)
Umiejętności i uprawnienia:
obsługa MS Office
Staż pracy ogółem:
Inne wymagania:
WYMAGANIA FORMALNE: 1) obywatelstwo polskie, 2) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, 3) wykształcenie wyższe i minimum 2-letni staż pracy lub wykształcenie średnie i minimum 4-letni staż pracy, 4) niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, 5) nieposzlakowana opinia. WYMAGANIA KONIECZNE: 1) doświadczenie w obszarze księgowości, 2) wiedza specjalistyczna z zakresu finansów publicznych i umiejętności wynikające z zadań na stanowisku oraz biegła znajomość pakietu MS Office. WYMAGANIA DODATKOWE: 1) terminowość, systematyczność, odpowiedzialność, 2) dobra organizacja pracy oraz umiejętność analitycznego myślenia, 3) komunikatywność i umiejętność pracy w zespole. GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU: 1) obsługa księgowa kont najemców w tym: otwieranie i zamykanie kont najemców, naliczanie obciążeń, prowadzenie rozrachunków dla kont najemców, naliczanie odsetek od należności, przygotowanie potwierdzeń sald księgowych, 2) wystawianie faktur Vat, korekt faktur Vat oraz not księgowych, 3) bieżąca analiza oraz weryfikacja wpływów i sald widniejących na kontach z dokumentami źródłowymi oraz najemcami, 4) sporządzanie indywidualnych rozliczeń dla najemców, po zakończeniu danego roku rozliczeniowego, 5) księgowanie wyciągów bankowych - wpłat najemców, 6) prowadzenie korespondencji z najemcami, 7) przygotowanie powiadomień o naliczeniach oraz zmianach w wysokości opłat, 8) przygotowanie dokumentacji księgowej do spraw sądowych. INFORMACJA O WARUNKACH PRACY NA DANYM STANOWISKU: 1) praca biurowa przy monitorze ekranowym, 2) obsługa programu Lotus Notes i związana z tym praca w zakresie elektronicznego obiegu dokumentów, 3) budynek nie jest dostosowany dla osób z niepełnosprawnością ruchową. WYMAGANE DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA: 1) curriculum vitae z przebiegiem nauki i pracy zawodowej oraz odręcznie podpisany list motywacyjny, 2) kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie, 3) kopie świadectw pracy, bądź zaświadczeń pracodawcy dokumentujących wymagany staż pracy, 4) kopie dokumentów potwierdzających posiadane wymaganych kwalifikacji i uprawnień, 5) odręcznie podpisane oświadczenie: a)o posiadanym obywatelstwie, b)o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych, korzystaniu z pełni praw publicznych i niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, c)oświadczenie kandydata, że wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego na ww. stanowisko. 6) kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność w przypadku kandydatów, którzy zamierzają skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu, jeśli znajdą się wśród pięciu najlepszych kandydatów. OPIS SPOSOBU PRZEPROWADZANIA REKRUTACJI: Rozmowa kwalifikacyjna, w tym sprawdzenie wiedzy w zakresie przepisów prawa dotyczących działania jednostki oraz wiedzy merytorycznej. SPOSÓB APLIKOWANIA Osoby zainteresowane sa proszone o przesyłanie wymaganych dokumentów do 31 stycznia 2024 r. za pośrednictwem poczty lub składanie w zamkniętej kopercie w pok. nr 1 z dopiskiem: REKRUTACJA 4 na adres: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy, 04-022 Warszawa, ul. Walewska 4. Dokumenty uważa się za dostarczone w terminie, jeżeli wpłynęły na ww. adres do 31 stycznia 2024 r. Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone.
Wymagania Pożądane
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat)
Umiejętności i uprawnienia:
Wymagania Dodatkowe
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy
Walewska 4, 04-022 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckieZobacz na mapie
Język aplikacji:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta, inny - https://pragapld.um.warszawa.pl/waw/zgn-pragapld/oferty-pracy
Data dodania:
12.01.2024
Data ważności:
31.01.2024

Dane kontaktowe
E-mail anna.wysokinska-obacz@zgnpragapld.pl