Technik W Wydziale Zaopatrzenia Komendy Stołecznej Policji K/m

2024-04-25 - 2024-05-08

Włochowska 25/33, 02-336 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckieZobacz na mapie
Zakres obowiązków:
1. Prowadzenie dziennika przepisów; 2. Prowadzenie i aktualizacja ewidencji przepisów prawnych (w tym wydanych przez KSP, KGP); 3. Prowadzenie ewidencji nadgodzin; 4. Prowadzenie kart ewidencji czasu pracy policjantów i pracowników zgodnie z okresem rozliczeniowym; 5. Sporządzanie projektów pism i dokumentów, w tym wniosków dotyczących stosunku służbowego/pracy policjantów i pracowników; 6. Sporządzanie projektów wniosków organizacyjno-etatowych wydziału oraz prowadzenie ewidencji etatowo-osobowej; 7. Prowadzenie ewidencji absencji chorobowych, urlopów i innych nieobecności pracowników i policjantów wydziału w systemie elektronicznym; 8. Sporządzanie projektów opisów stanowisk pracy członków korpusu służby cywilnej oraz kart opisów stanowisk pracy niebędących członkami korpusu służby cywilnej i policjantów wydziału; 9. Prowadzenie ewidencji i przygotowywanie skierowań na badania lekarskie okresowe i kontrolne oraz szczepienia policjantów i pracowników wydziału; 10. Organizowanie pod względem logistycznym zajęć z zakresu doskonalenia zawodowego w miejscu pełnienia służby/pracy dla policjantów i pracowników wydziału; 11. Sporządzanie projektów rocznych planów i programów szkoleń oraz opracowywanie sprawozdań z ich realizacji; 12. Organizowanie szkoleń dla pracowników i policjantów wydziału; 13. Przygotowywanie dokumentacji dotyczącej postępowań kwalifikacyjnych na wolne stanowiska pracy w służbie cywilnej, w tym opracowywanie dokumentacji dotyczącej poszczególnych etapów naboru oraz sporządzanie protokołu z przeprowadzonego naboru; 14. Prowadzenie i aktualizowanie wykazu osób posiadających dostęp do informacji niejawnych; 15. Prowadzenie i aktualizowanie wykazu osób posiadających szkolenia okresowe w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy; 16. Koordynowanie działań z zakresu opiniowania i oceny pracowników i policjantów; 17. Sporządzanie kart obiegowych określających termin i zakres rozliczenia policjantów; 18. Przestrzeganie tajemnicy prawnie chronionej; 19. Wykonywanie czynności związanych z archiwizacją dokumentacji zgodnie z Jednolitym rzeczowym wykazem akt Policji. 20. Przestrzeganie ustalonego w Komendzie Stołecznej Policji czasu pracy, porządku i regulaminu pracy oraz innych wewnętrznych regulacji zarządzeń i procedur obowiązujących na stanowisku; 21. Znajomość i przestrzeganie przepisów prawa związanych z realizowanym zakresem czynności; 22. Sumienne i staranne wykonywanie pracy i stosowanie poleceń przełożonych, które dotyczą pracy, jeżeli nie są sprzeczne z przepisami prawa lub umową o pracę; 23. Realizacja zadań wynikających z zakresu czynności w sposób oszczędny i racjonalny; 24. Przejawianie inicjatywy w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników w zakresie fachowości, sprawności i terminowości wykonywania przydzielanych zadań; 25. Dbałość o dobro pracodawcy, chronienie jego mienia oraz zachowanie w tajemnicy informacji, których ujawnienie mogłoby narazić pracodawcę na szkodę; 26. Przestrzeganie zasad BHP oraz ochrony przeciwpożarowej, w tym udział w wymaganych szkoleniach z tego zakresu; 27. Dbałość o należyty stan urządzeń i sprzętu oraz o porządek i ład w miejscu pracy; 28. Poddawanie się badaniom lekarskim: wstępnym, okresowym, kontrolnym, innym wymaganym i stosowanie się do wskazań lekarskich; 29. Stosowanie środków ochrony zbiorowej i indywidualnej zgodnie z ich przeznaczeniem; 30. Niezwłoczne zawiadamianie przełożonych o zauważonym w Komendzie wypadku albo zagrożeniu życia lub zdrowia ludzkiego; 31. Niezwłoczne pisemne informowanie Naczelnika Wydziału Kadr Komendy Stołecznej Policji za pośrednictwem Naczelnika Wydziału Zaopatrzenia KSP - o zmianie danych, niezbędnych do dokonania zgłoszenia do ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego oraz danych w Systemie Wspomagania Obsługi Policji, m.in. stan cywilny i rodzinny, adres zameldowania/zamieszkania do korespondencji oraz innych zmianach, które mogą mieć wpływ na zakres praw i obowiązków pracownika; 32. Niezwłoczne powiadomienie przełożonego o zniszczeniu lub zagubieniu dokumentów służbowych; 33. Niezwłoczne pisemne powiadomienie Naczelnika Wydziału Kadr Komendy Stołecznej Policji o zniszczeniu lub zagubieniu legitymacji pracowniczej; 34. Przestrzeganie tajemnicy określonej w odrębnych przepisach; 35. Przestrzeganie zasad współżycia społecznego, okazywania koleżeńskiego stosunku współpracownikom; 36. Zadanie dodatkowe: realizacja zadań związanych z organizacją zabezpieczenia logistycznego akcji/operacji policyjnych.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia:
01.08.2024
Data zakończenia pracy:
31.08.2025
Wynagrodzenie brutto:
od 3 903,45 PLN
System wynagradzania:
Czasowo-premiowy ze staw. mies
Zawód:
pracownik biurowy
Typ propozycji:
Wymagania
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie ogólnokształcące
Zawód:
Pracownik biurowy
Umiejętności i uprawnienia:
Pakiet MS Office
Staż pracy ogółem:
Inne wymagania:
Wymagania: - wykształcenie: średnie, - umiejętności: znajomość ustaw:o Policji w zakresie organizacji Policji, Kodeks Pracy, o służbie cywilnej, - umiejętność stosowania prawa w praktyce, - obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office, - dobra organizacja pracy, - dostęp do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "POUFNE" lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego. - w Komendzie Stołecznej Policji nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 roku do dnia 31 lipca 1990 roku pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 roku o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 19441990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 roku lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 roku. Więcej na stronie: http://bip.ksp.policja.gov.pl/ksp/ogloszenia-o-wolnych-st/43235,Ogloszenie-o-wolnym-stanowisku-pracy-poza-korpusem-sluzby-cywilnej-technik-w-Wyd.html [Kontakt: osobisty, tel. 47 72 330 68, e-mail: anna.archicinska-salwin@ksp.policja.gov.pl]
Wymagania Pożądane
Poświadczenie bezpieczeństwa – dostęp do informacji niejawnych o klauzuli "poufne"
Wymagania Dodatkowe
Pracodawca:
Komenda Stołeczna Policji
Język aplikacji:
Więcej na stronie: http://bip.ksp.policja.gov.pl/ksp/ogloszenia-o-wolnych-st/43235,Ogloszenie-o-wolnym-stanowisku-pracy-poza-korpusem-sluzby-cywilnej-technik-w-Wyd.html
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
Data dodania:
25.04.2024
Data ważności:
08.05.2024

Dane kontaktowe
E-mail aneta.archicinska-salwin@ksp.policja.gov.pl