Od Inspektora Do Głównego Specjalisty W Referacie Projektów Cyfrowych (zespół Ds. Projektów) W Departamencie Cyfryzacji

2024-08-09 - 2024-08-21

Okopowa 21/27, 80-810 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskieZobacz na mapie
Zakres obowiązków:
Prace związane z przygotowaniem wymagań, koordynacją i nadzorem nad projektami realizowanymi prze Departament Cyfryzacji, w szczególności dot. cyberbezpieczeństwa, przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji dotyczącej zamówień publicznych w projekcie, w szczególności dot. wymagań technicznych w zakresie bezpieczeństwa systemów informatycznych, przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji projektowej, planowanie, wykonywanie i koordynowanie działań związanym z realizowanym projektem, diagnoza potrzeb w zakresie niezbędnym dla prawidłowej realizacji projektów, udział w spotkaniach i konsultacjach związanych z realizowanymi zadaniami, współpraca z zewnętrznymi wykonawcami prac realizowanych w ramach projektu oraz nadzór nad prawidłowością realizacji prac prowadzonych przez tych wykonawców. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:45-15:45.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia:
01.09.2024
Wynagrodzenie brutto:
od 4 300 do 8 000 PLN
Zawód:
pozostali pracownicy obsługi biurowej
Typ propozycji:
Wymagania
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat)
Staż pracy ogółem:
Inne wymagania:
wymagania niezbędne: wykształcenie wyższe, min. 3 letni staż pracy w IT (w tym doświadczenie w zakresie analizy wymagań bezpieczeństwa dla systemów informatycznych i/lub doświadczenie w pracy w zespole projektowym, doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji i komunikacji w ramach projektu, znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym, bardzo dobra znajomość produktów i usług IT, znajomość regulacji prawnych związanych z bezpieczeństwem systemów informatycznych, regulacji i norm związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa informacji oraz ustawy o samorządzie województwa, dobra znajomość obsługi komputera MS Office (Word, Excel), brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, obywatelstwo polskie, nieposzlakowana opinia, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych. Wymagania dodatkowe: znajomość wymagań systemów informatycznych podmiotów publicznych, w szczególności podmiotów leczniczych, certyfikaty lub inne dokumenty potwierdzające odbycie szkoleń lub kursów w zakresie audytów bezpieczeństwa systemów informatycznych, samodzielność, sumienność oraz umiejętność pracy w zespole. Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.
Wymagania Pożądane
Umiejętności i uprawnienia:
Wymagania Dodatkowe
Pracodawca:
Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego
Język aplikacji:
List motywacyjny oraz CV zawierające dane, o których mowa w art. 22§ 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, kserokopia świadectw pracy lub inne dokumenty potwierdzające zatrudnienie i staż pracy, kserokopia dyplomów potwierdzających wykształcenie, kserokopia zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach, oświadczenie kandydata o niekaralności, posiadanym obywatelstwie, pełnej zdolności do czynności prawnych, korzystaniu z pełni praw publicznych oraz o posiadaniu nieposzlakowanej opinii. W przypadku przedstawienia przez kandydata dokumentów w języku obcym, należy dołączyć ich tłumaczenia na język polski dokonane bezpośrednio przez kandydata lub biuro tłumaczeń lub tłumacza przysięgłego. Kandydat, który zamierza skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w art. 13a ust. 2 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych jest zobowiązany do złożenia wraz z dokumentami kopii dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność.
Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta, inny - Oferty należy składać osobiście lub za pośrednictwem poczty na adres tutejszego Urząd, z dopiskiem: Oferta Pracy nr 75/24 w terminie do dnia 21 sierpnia 2024 r. do godz. 15:45. Oferty mogą być też składane drogą elektroniczną za pośrednictwem Elektronicznej Skrzynki Podawczej (ESP) znajdującej się na platformie ePUAP (https://epuap.gov.pl/) dokumenty elektroniczne muszą być podpisane ważnym, kwalifikowanym podpisem cyfrowym lub wysłane za pomocą profilu zaufanego.
Data dodania:
09.08.2024
Data ważności:
21.08.2024