Od Podinspektora Do Głównego Specjalisty W Referacie Obsługi (zespół Ds. Obsługi Transportowej I Technicznej) W Departamencie Zamówień Publicznych I Administracji

2023-12-21 - 2024-01-03

Okopowa 21/27, 80-810 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskieZobacz na mapie
Zakres obowiązków:
Obsługa techniczna urządzeń wspomagających, nadzorowanie prac konserwacyjnych, naprawczych, nadzorowanie porządku w budynku i na terenie posesji, kontrola realizacji powierzonych umów, przestrzeganie terminów wybranych przeglądów okresowych, zlecanie tych przeglądów oraz nadzór nad ich przebiegiem, kontrola stanu technicznego budynku (w ograniczonym zakresie), realizacja zadań w zakresie prowadzenia gospodarki materialnej. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.45 - 15.45.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia:
01.04.2024
Wynagrodzenie brutto:
od 4 242 do 7 500 PLN
Zawód:
pozostali pracownicy obsługi biurowej
Typ propozycji:
Wymagania
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat)
Staż pracy ogółem:
[cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 2
Inne wymagania:
wykształcenie wyższe, min. 2 letnie doświadczenie zawodowe, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, wysoki poziom kultury osobistej, dobra organizacja pracy, znajomość ustawy o samorządzie województwa, dobra znajomość obsługi komputera MS Office (Word, Excel), brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, obywatelstwo polskie, nieposzlakowana opinia, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych. Wymagania dodatkowe: wykształcenie wyższe techniczne, doświadczenie w zakresie: obsługi technicznej urządzeń wspomagających, nadzorowania prac konserwacyjnych, naprawczych, doświadczenie w zakresie kontroli stanu technicznego budynku, szkolenia/kursy/studia podyplomowe w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomościami, podstawowa znajomość języka angielskiego, wiedza specjalistyczna, samodzielność i sumienność, umiejętność pracy w zespole. Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.
Wymagania Pożądane
Umiejętności i uprawnienia:
Wymagania Dodatkowe
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat), techniczne
Umiejętności i uprawnienia:
umiejętność pracy w zespole, prawo jazdy kat.B
Pracodawca:
Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego w Gdańsku
Język aplikacji:
List motywacyjny oraz CV zawierające dane, o których mowa w art. 22§ 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, kserokopia świadectw pracy lub inne dokumenty potwierdzające zatrudnienie i staż pracy, kserokopia dyplomów potwierdzających wykształcenie, kserokopia zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach, oświadczenie kandydata o niekaralności, posiadanym obywatelstwie, pełnej zdolności doczynności prawnych, korzystaniu z pełni praw publicznych oraz o posiadaniu nieposzlakowanej opinii. W przypadku przedstawienia przez kandydata dokumentów w języku obcym, należy dołączyć ich tłumaczenia na język polski dokonane bezpośrednio przez kandydata lub biuro tłumaczeń lub tłumacza przysięgłego. Kandydat, który zamierza skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w art. 13a ust. 2 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych jest zobowiązany do złożenia wraz z dokumentami kopii dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność. Osoby zainteresowane (mile widziane osoby z niepełnosprawnościami) prosimy o składanie ofert osobiście lub za pośrednictwem poczty na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego Departament Organizacji 80-810 Gdańsk, ul. Okopowa 21/27, z dopiskiem: Oferta Pracy nr 121/23 w terminie do dnia 3 stycznia 2024 r. do godz. 15:45. Oferty mogą też być składane drogą elektroniczną za pośrednictwem Elektronicznej Skrzynki Podawczej (ESP) znajdującej się na platformie ePUAP (https://epuap.gov.pl/) dokumenty elektroniczne muszą być podpisane ważnym, kwalifikowanym podpisem cyfrowym lub wysłane za pomocą profilu zaufanego. W przypadku dostarczenia danych osobowych innych niż wymagane w ogłoszeniu oraz nie załączenia oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie tych danych osobowych, będą one komisyjnie zniszczone. Osoby ubiegające się o zatrudnienie mają prawo do dostępu do podanych dobrowolnie swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Osoby spełniające wymagania formalne określone w ogłoszeniu zostaną powiadomione telefonicznie lub drogą elektroniczną o terminie i miejscu kolejnego etapu rekrutacji. Osoby, które nie spełniają wymagań formalnych, nie będą informowane. Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego www.bip.pomorskie.eu pod adresem http://www.bip.pomorskie.eu/Article/id,400.html oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego ul. Okopowa 21/27 w Gdańsku. Dokumenty kandydata wybranego w naborze i zatrudnionego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego zostaną dołączone do jego akt osobowych. Dokumenty pozostałych kandydatów będą przechowywane w Departamencie Organizacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego przez okres 3 miesięcy od dnia upowszechnienia informacji o wyniku naboru. W okresie tym kandydaci będą mogli dokonywać odbioru swoich dokumentów. Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego nie odsyła dokumentów kandydatom. Po upływie okresu 3 miesięcy od dnia upowszechnienia informacji o wyniku naboru nieodebrane przez kandydatów dokumenty zostaną protokolarnie zniszczone. Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego w miesiącu listopadzie 2023 r., w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, kształtuje się na poziomie poniżej 6%.
Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta
Data dodania:
21.12.2023
Data ważności:
03.01.2024