Stanowisko Urzędnicze Ds. Ochrony środowiska I Odpadów Komunalnych

2024-06-04 - 2024-06-10
pomorskie Rzeczenica

Człuchowska 26, 77-304 Rzeczenica, powiat: człuchowski, woj: pomorskieZobacz na mapie
Zakres obowiązków:
M.in. zapewnienie warunków do ochrony środowiska, opracowanie planów i programów dotyczących ochrony środowiska. Nadzorowanie, koordynowanie i kontrolowanie ochrony środowiska. Wnioskowanie o ustalanie stref ochronnych. Uzgadnianie inwestycji szkodliwych dla środowiska i zdrowia ludzi. Prowadzenie ewidencji zakładów uciążliwych dla środowiska. Ochrona gleby, zieleni, obiektów i urządzeń wodnych oraz powietrza atmosferycznego. Wydawanie zezwoleń na usunięcie drzew i krzewów oraz ustalanie opłat z tego tytułu. Naliczanie opłat i kar pieniężnych z tytułu korzystania lub naruszania środowiska w tym kar za usunięcie drzew i krzewów bez wymaganego zezwolenia. Wykonywanie zadań wynikających z przepisów o ochronie zwierząt.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia:
01.07.2024
Wynagrodzenie brutto:
od 4 700 PLN
Zawód:
pozostali specjaliści do spraw ochrony środowiska
Typ propozycji:
praca stała
Wymagania
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie ogólnokształcące
obsługa komputera i urządzeń biurowych, praca w grupie, organizacja pracy
Staż pracy ogółem:
Inne wymagania:
[Umiejętność 2] : prawo jazdy kategorii B, zdyscyplinowanie, zaangażowanie, odpowiedzialność, obowiązkowości i dyspozycyjność [Umiejętność 1] : wiedza i umiejętności zawodowe - znajomość prawa z zakresu wykonywanych zadań, a w szczególności ustaw i przepisów wykonawczych do ustaw
Wymagania Pożądane
Umiejętności i uprawnienia:
Wymagania Dodatkowe
Pracodawca:
Urząd Gminy Rzeczenica
Państwowa Administracja Terenowa
Język aplikacji:
Termin i miejsce składania dokumentów: 1. Dokumenty można przesłać pocztą listem poleconym na adres: Urząd Gminy Rzeczenica, ul. Człuchowska 26, 77-304 Rzeczenica lub składać w sekretariacie urzędu w godzinach jego otwarcia. Oferty przesyłane pocztą i składane w sekretariacie muszą zawierać dopisek na kopercie Oferta na stanowisko do spraw ochrony środowiska i odpadów komunalnych. 2. Termin składania i przesyłania ofert - do dnia 10 czerwca 2024 r. do godziny 9.oo (decyduje data wpływu dokumentów do Urzędu Gminy Rzeczenica). Oferty, które wpłyną po terminie nie będą rozpatrywane. 3. Kandydaci, którzy spełnią wymagania formalne zawarte w ogłoszeniu i zakwalifikują się do dalszego postępowania zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie rozmowy kwalifikacyjnej. 4. Osoby których oferty nie będą spełniały wymagań zawartych w ogłoszeniu nie będą powiadamiane, natomiast będą mogły uzyskać telefoniczną informację w tej sprawie. 5. Informacja o wynikach naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej (http://ug.rzeczenica.ibip.pl) oraz na tablicy informacyjnej Urzędu Gminy w Rzeczenicy, ul. Człuchowska 26. 6. Dokumenty aplikacyjne kandydatów niewyłonionych w drodze naboru jak również dokumenty aplikacyjne niespełniające wymagań formalnych oraz dokumenty, które wpłynęły po terminie kandydaci mogą odebrać w terminie 3 miesięcy od zakończenia naboru. Dokumenty nieodebrane w terminie o którym mowa wyżej podlegają zniszczeniu.
Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, poczta
Data dodania:
04.06.2024
Data ważności:
10.06.2024

Dane kontaktowe
E-mail sekretariat@rzeczenica.pl