zagranica

Informatyk

2023-08-24 - 2023-09-01

Ul. Partyzantów 85, 10-527 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskieZobacz na mapie
Zakres obowiązków:
instalacja systemu operacyjnego, oprogramowania (sekretariat, pracownie informatyczne, komputery nauczycieli, biblioteka oraz pozostałe pracownie/sale lekcyjne), salon wystawowy, czyszczenie komputerów, których wolne działanie uniemożliwia komfortową pracę, przygotowanie pracowni informatycznych na czas egzaminów, naprawa, modernizacja komputerów (wymiana dysku, zwiększenie pamięci RAM, instalacja systemu operacyjnego o mniejszych wymaganiach sprzętowych), rozwiązywanie problemów z drukarkami, kserem, projektorem, tablicą multimedialną, pomoc w zakupie oprogramowania (użytkowe, antywirusowe, opiekun pracowni, ochrona sieci) i sprzętu (komputer stacjonarny, laptop, drukarka, skaner, router i inne), podłączenie nowego sprzętu do sieci, tworzenie kopii zapasowych, przywracanie danych, konfiguracja urządzeń sieciowych router/drukarka/ksero (możliwość drukowania z dowolnego komputera w szkole, skanowanie przez sieć), zmiana priorytetów podziału pasma internetowego tak aby Internet działał sprawniej, instalacja oprogramowania do nauki zdalnej, tworzenie kont nauczycieli i uczniów, szkolenie dla nauczycieli, materiały dla uczniów, pomoc dla nauczycieli mających problemy z sprzętem lub oprogramowaniem, instalacja/konfiguracja/administracja serwerem szkolnym, podział użytkowników sieci na grupy (dyrekcja/nauczyciele-dziennik elektroniczny/pracownie szkolne/uczniowie) z uwzględnieniem priorytetów podziału pasma internetowego, filtry treści zakazanych, tworzenie kont mobilnych, które umożliwią nauczycielowi dostęp do plików z dowolnego komputera, tworzenie kopii zapasowych komputerów na szkolnym serwerze, sterowanie infrastrukturą sieciową z poziomu serwera, możliwość automatycznego wyłączania urządzeń sieciowych w godzinach nocnych i w weekendy (oszczędność energii), St 19 System czasu pracy : zadaniowy Kontakt przez pocztę : ul. Partyzantów 85, 10-527 Olsztyn Praca na czas określony : z możliwością zatrudnienia na czas nieokreślony
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu:
0
Zmianowość:
inna
10.00
Data rozpoczęcia:
01.09.2023
Wynagrodzenie brutto:
od 1 250 PLN
Zawód:
technik informatyk*
Typ propozycji:
Wymagania
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie zawodowe
Umiejętności i uprawnienia:
biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Staż pracy ogółem:
Inne wymagania:
mile widziana umiejętność administrowanie siecią komputerową
Wymagania Pożądane
Umiejętności i uprawnienia:
Wymagania Dodatkowe
PAŃSTWOWE LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH IM. ERICA MENDELSOHNA W OLSZTYNIE
Język aplikacji:
Wymagane dokumenty:
Kontakt przez pocztę : ul. Partyzantów 85, 10-527 Olsztyn
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta
Data dodania:
23.08.2023
Data aktualizacji:
24.08.2023
Data ważności:
01.09.2023

Dane kontaktowe
E-mail sekretariat@liceumplastyczne.olsztyn.pl