Podinspektor Ds. Rehabilitacji Zawodowej I Społecznej Osób Niepełnosprawnych.

Prosta 23A, 10-029 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskieZobacz na mapie
Zakres obowiązków:
Prowadzenie spraw związanych z dofinansowaniem rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych ze środków PFRON. Godziny pracy: 7.30-15.30. Wszelkie inf. dotyczące oferty znajdują się na stronie mzon.olsztyn.eu w zakładce aktualności.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia:
01.12.2024
Data zakończenia pracy:
30.04.2025
Wynagrodzenie brutto:
od 4 300 PLN
Zawód:
pracownik biurowy
Typ propozycji:
Wymagania
Wymagania konieczne
wyższe (w tym licencjat), kierunek: praca socjalna/pedagogika/politologia/socjologia/nauki społeczne
Staż pracy ogółem:
Inne wymagania:
Wymagania konieczne: - obywatelstwo polskie, - wykształcenie wyższe o jednym z wymienionych kierunków lub specjalności : praca socjalna pedagogika, politologia, socjologia, nauki społeczne, administracja, prawo, - znajomość ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych i przepisów wykonawczych do tej ustawy, - znajomość ustawy o pracownikach samorządowych, - znajomość ustawy o pomocy społecznej, - pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, - brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe. Wymagania dodatkowe: - umiejętność pracy pod presją czasu, - umiejętność pracy w zespole, - dokładność i terminowość.
Wymagania Pożądane
Umiejętności i uprawnienia:
Wymagania Dodatkowe
Miejski Zespół do Spraw Rehabilitacji Zawodowej i Społecznej Osób Niepełnosprawnych
Język aplikacji:
Wymagane dokumenty i oświadczenia: - życiorys zawodowy (c.v), - list motywacyjny, - kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie, - odpis dyplomu/ kserokopia / i inne dokumenty potwierdzające dodatkowe kwalifikacje, - w przypadku stażu pracy dokumenty potwierdzające staż pracy / kserokopie/, - oświadczenie o niekaralności za przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, - oświadczenie o korzystaniu z pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych. - oświadczenie potwierdzające posiadanie obywatelstwa polskiego, - oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art.6 ust.1 lit.a oraz art.6 ust.2 lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osób fizycznych, w związku z przetwarzaniem danych osób i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE( ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) (Dz. Urz. UE L119.1 z dnia 4.05.2016 Dokumenty należy składać w zamkniętych kopertach lub przesyłać do dnia 28 października 2024r. / liczy się data stempla pocztowego/ na adres Miejski Zespół ds. Rehabilitacji Zawodowej i Społecznej Osób Niepełnosprawnych w Olsztynie, ul. Prosta 23A, pokój 8, z dopiskiem nabór na stanowisko podinspektora ds. rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych Dodatkowe informacje można uzyskać w Miejskim Zespole ds. Rehabilitacji Zawodowej i Społecznej Osób Niepełnosprawnych w Olsztynie, ul. Prosta 23A , pokój nr 6 tel. 89 5352559 wew. 26 Informacja o rozstrzygnięciu naboru zostanie podana do publicznej wiadomości na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Miejskiego Zespołu ds.. Rehabilitacji Zawodowej i Społecznej Osób Niepełnosprawnych w Olsztynie.
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
Data dodania:
16.10.2024
Data aktualizacji:
16.10.2024
Data ważności:
28.10.2024

Dane kontaktowe
E-mail sekretariat@mzon.olsztyn.eu