zagranica

Pracownik Ochrony - Hotel Spa Dr Irena Eris

2024-07-26 - 2024-09-30
warmińsko-mazurskie Wysoka Wieś

14-100 Wysoka Wieś 22, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskieZobacz na mapie
Zakres obowiązków:
Reagowanie na zagrożenia, przestrzeganie procedur, współpraca z Klientem, kontrola ruchu osobowego na terenie obiektu, kontrola dokumentów uprawniających do wstępu i przebywania na obiekcie osób, kontrola i ewidencja pojazdów.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny
Zmianowość:
inna
Data rozpoczęcia:
27.07.2024
Wynagrodzenie brutto:
od 4 300 do 4 300 PLN
Zawód:
pracownik ochrony fizycznej
Typ propozycji:
Wymagania
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
podstawowe
Staż pracy ogółem:
Inne wymagania:
Orzeczenie o niepełnosprawności, gotowość do pracy zmianowej, niekaralność, umiejętność pracy w grupie, zdolność podejmowania decyzji w sytuacjach kryzysowych, odpowiedzialność i samodzielność w działaniu, mile widziany wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony, mile widziane aktualne prawo jazdy kat. b. Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość pokrycia kosztów dojazdu do pracy, terminową realizację świadczeń wynikających z umowy, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny w godz. 8:00 - 16:00. Praca w systemie równoważnym w godz. 7:00-19:00, 19:00-7:00.
Wymagania Pożądane
Umiejętności i uprawnienia:
Wymagania Dodatkowe
Pracodawca:
"BIURO OCHRONY SKORPION" Sp. z o.o.
3 Maja 8, 14-100 Ostróda, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskieZobacz na mapie
Język aplikacji:
CV Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Biuro Ochrony SKORPION Sp. z o.o. z siedzibą w Ostródzie. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę SKORPION Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania. Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: poniedziałek - piątek, Godziny : 8:00-16:00
Liczba miejsc pracy:
3
w tym dla niepełnosprawnych:
3
Data dodania:
26.07.2024
Data aktualizacji:
26.07.2024
Data ważności:
30.09.2024