Niepelnosprawni Praca - Oferty pracy dla osób niepełnosprawnych

Administracja biurowa
Administracja państwowa
Budownictwo, Geodezja
Doradztwo, Konsulting
Farmacja, Biotechnologia
Finanse i bankowość, Ekonomia
Grafika, Kreacja artystyczna, Fotografia
HR, Kadry
Informatyka
Inne
Instalacja, Utrzymanie, Serwis
Internet, E-commerce
Inżynieria, Konstrukcja, Technika
Kadra zarządzająca
Księgowość, Podatki, Controlling, Audyt
Logistyka, Zakupy, Transport
Marketing, Reklama, Promocja i PR
Media, Dziennikarstwo, Rozrywka, Kultura
Medycyna, Opieka zdrowotna
Motoryzacja
Nieruchomości, Architektura
Obsługa klienta, Call Center
Pracownik ochrony
Prawo
Produkcja, Praca fizyczna
Produkcja spożywcza
Rolnictwo, Ochrona środowiska
Sprzątaczki, Opiekunki, Gosposie
Sprzedaż, Handel
Szkolenia, Edukacja
Telekomunikacja
Tłumaczenia
Turystyka, Hotelarstwo, Gastronomia
Ubezpieczenia
Uroda
Wszystkie branże
Wszystkie lokalizacje
Miasto:
dolnośląskie
kujawsko-pomorskie
lubelskie
lubuskie
łódzkie
małopolskie
mazowieckie
opolskie
podkarpackie
podlaskie
pomorskie
śląskie
świętokrzyskie
warmińsko-mazurskie
wielkopolskie
zachodniopomorskie
zagranica

Lekarz Regionalny Inspektor Orzecznictwa Lekarskiego

2024-08-20 - 2024-09-13

Treść oferty pracy
Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy:Zobacz na mapie
CHMIELEWSKIEGO 22A, 70-028 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskieZobacz na mapie
Zakres obowiązków:
- kontrola orzeczeń lekarzy rzeczoznawców kasy pod względem merytorycznym i formalnym, ewentualnie kierowanie na badanie przez Komisję Lekarską Kasy, - przekazywanie spraw do ponownego rozpatrzenia w przypadku stwierdzenia istotnego naruszenia zasad orzekania przez lekarzy rzeczoznawców Kasy, - występowanie do Naczelnego Lekarza Kasy z wnioskiem o ponowne rozpatrzenie sprawy, w przypadku stwierdzenia istotnego naruszenia zasad procedury i postępowania orzeczniczego, - analiza odwołań wniesionych do sądu od decyzji Prezesa KRUS w sprawach o świadczenie z ubezpieczenia społecznego rolników, do których prawo uzależnione jest od orzeczenia całkowitej niezdolności do pracy w gospodarstwie rolnym, lub niezdolności do samodzielnej egzystencji, albo stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu w celu stwierdzenia, czy w odwołaniu tym nie wskazano nowych okoliczności dotyczących całkowitej niezdolności do pracy w gospodarstwie rolnym lub niezdolności do samodzielnej egzystencji albo stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu, - przedstawianie stanowiska z zakresu orzecznictwa lekarskiego w sprawach w których toczy się sądowe postępowanie odwoławcze, - ocena merytoryczna wniosków oraz kwalifikowanie ubezpieczonych/świadczeniobiorców Kasy do skierowania na rehabilitację leczniczą, - wydawanie opinii w postępowaniu wyjaśniającym w sprawach dotyczących wypadków przy pracy rolniczej, choroby zawodowej rolników oraz dotyczących przyznawania zasiłku chorobowego, - prowadzenie szkoleń i instruktażu lekarzy rzeczoznawców Kasy w zakresie orzecznictwa lekarskiego, - ocena kwalifikacji orzeczniczo-lekarskich lekarzy rzeczoznawców Kasy, - opiniowanie kandydatury lekarza rzeczoznawcy Kasy na członka Komisji Lekarskiej. Mile widziane osoby niepełnosprawne
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
false
Wymiar etatu:
0
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
10.00
Data rozpoczęcia:
01.09.2024
Data zakończenia pracy:
Wynagrodzenie brutto:
od 1 075 do 2 175 PLN
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód:
pozostali lekarze specjaliści
Typ propozycji:
Wymagania
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat), medyczne
Znajomość języków:
Zawód:
Staż pracy w zawodzie:
Umiejętności i uprawnienia:
UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI APLIKACJI I URZĄDZEŃ BIUROWYCH, PRAWO WYKONYWANIA ZAWODU LEKARZA NA TERYTORIUM RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ, ZNAJOMOŚĆ PRZEPISÓW Z ZAKRESU DANYCH OSOBOWYCH, ZNAJOMOŚĆ ROZPORZĄDZENIA MINISTRA ROLNICTWA I ROZWOJU WSI W SPRAWIE WARUNKÓW I TRYBU KIEROWANIA PRZEZ KASĘ ROLNICZEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO NA REHABILITACJĘ LECZNICZĄ ORAZ UDZIELANIA ZAMÓWIEŃ NA ŚWIADCZENIA I USŁUGI REHABILITACYJNE, ZNAJOMOŚĆ ROZPORZĄDZENIA MINISTRA PRACY I POLITYKI SPOŁECZNEJ W SPRAWIE SZCZEGÓŁOWYCH ZASAD ORZEKANIA O STAŁYM I DŁUGOTRWAŁYM USZCZERBKU NA ZDROWIU, TRYBU POSTĘPOWANIA PRZY USTALANIU TEGO USZCZERBKU ORAZ POSTĘPOWANIA O WYPŁATĘ JEDNORAZOWEGO ODSZKODOWANIA, KOMUNIKATYWNOŚĆ, ZNAJOMOŚĆ USTAWY O UBEZPIECZENIU SPOŁECZNYM ROLNIKÓW I STATUTU KRUS, UMIEJĘTNOŚĆ PLANOWANIA I ORGANIZACJI PRACY, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY POD PRESJĄ CZASU, dyspozycyjność , WYSOKA KULTURA OSOBISTA, UMIEJĘTNOŚĆ PODEJMOWANIA DECYZJI
Staż pracy ogółem:
Inne wymagania:
TYTUŁ LEKARZA SPECJALISTY W SZCZEGÓLNOŚCI W ZAKRESIE SPECJALIZACJI: CHORÓB WEWNĘTRZNYCH, MEDYCYNY PRZEMYSŁOWEJ, MEDYCYNY OGÓLNEJ, MEDYCYNY RODZINNEJ, REUMATOLOGII, CHIRURGII OGÓLNEJ, CHIRURGII ORTOPEDYCZNO- URAZOWEJ, REHABILITACJI, NEUROLOGII, PSYCHIATRII CO NAJMNIEJ 5 LETNI STAŻ PRACY W ZAWODZIE LEKARZA NIEKARALNOŚĆ, W TYM RÓWNIEŻ ZA PRZEWINIENIA ZAWODOWE POSIADANIE CO NAJMNIEJ 5- LETNIEJ PRAKTYKI ZAWODOWEJ W ZAKRESIE ORZECZNICTWA LEKARSKIEGO MILE WIDZIANE OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE
Wymagania Pożądane
Zawód:
Wymagania Dodatkowe
Zawód:
Dane pracodawcy
Pracodawca:
KASA ROLNICZEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO ODDZIAŁ REGIONALNY W KOSZALINIE
Krótki opis działalności gospodarczej:
Adres www:
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Słowiańska 5, 75-846 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskieZobacz na mapie
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
Komplet dokumentów należy składać osobiście lub przesłać listownie na adres: KRUS OR Koszalin, 75-846 Koszalin, ul. Słowiańska 5, zgodnie z wytycznymi zawartymi w ogłoszeniu zamieszczonym na stronie internetowej https://www.krus.gov.pl/bip/praca-w-krus w zakładce "Praca w KRUS", a następnie "OR Koszalin praca"
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Pozostałe dane
Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
1
Data dodania:
20.08.2024
Data aktualizacji:
Data ważności:
13.09.2024
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
false
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE

Treść oferty mogła ulec zmianie. Zapoznaj się z najaktualniejszą wersją tutaj