Niepelnosprawni Praca - Oferty pracy dla osób niepełnosprawnych

Administracja biurowa
Administracja państwowa
Budownictwo, Geodezja
Doradztwo, Konsulting
Farmacja, Biotechnologia
Finanse i bankowość, Ekonomia
Grafika, Kreacja artystyczna, Fotografia
HR, Kadry
Informatyka
Inne
Instalacja, Utrzymanie, Serwis
Internet, E-commerce
Inżynieria, Konstrukcja, Technika
Kadra zarządzająca
Księgowość, Podatki, Controlling, Audyt
Logistyka, Zakupy, Transport
Marketing, Reklama, Promocja i PR
Media, Dziennikarstwo, Rozrywka, Kultura
Medycyna, Opieka zdrowotna
Motoryzacja
Nieruchomości, Architektura
Obsługa klienta, Call Center
Pracownik ochrony
Prawo
Produkcja, Praca fizyczna
Produkcja spożywcza
Rolnictwo, Ochrona środowiska
Sprzątaczki, Opiekunki, Gosposie
Sprzedaż, Handel
Szkolenia, Edukacja
Telekomunikacja
Tłumaczenia
Turystyka, Hotelarstwo, Gastronomia
Ubezpieczenia
Uroda
Wszystkie branże
Wszystkie lokalizacje
Miasto:
dolnośląskie
kujawsko-pomorskie
lubelskie
lubuskie
łódzkie
małopolskie
mazowieckie
opolskie
podkarpackie
podlaskie
pomorskie
śląskie
świętokrzyskie
warmińsko-mazurskie
wielkopolskie
zachodniopomorskie
zagranica

Pozostali Pracownicy Do Spraw Rachunkowości I Księgowości /referent Ds. Płac

2019-11-08 - 2019-12-07

Treść oferty pracy
Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy:Zobacz na mapie
BATOREGO 4, 70-207 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskieZobacz na mapie
Zakres obowiązków:
SPORZĄDZANIE LISTY PŁAC I PROWADZENIE NIEZBĘDNEJ DOKUMENTACJI W TYM ZAKRESIE (ZAKRES OBOWIĄZKÓW NIE DOTYCZY SPRAW KADROWYCH) -PROWADZENIE DOKUMENTACJI DOT. UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH, ŚWIADCZEŃ PRZYSŁUGUJĄCYCH W ZW. Z TYMI UBEZPIECZENIAMI (W TYM: ROZLICZANIE ZWOLNIEŃ LEKARSKICH PRACOWNIKÓW) ORAZ NALICZANIE I ROZLICZANIE NALEŻNYCH SKŁADEK ZUS PRACOWNIKÓW SKO -SPORZĄDZANIE MIESIĘCZNYCH DEKLARACJI ZUS - SPORZĄDZANIE SPRAWOZDAŃ DO GUS Z ZAKRESU WYNAGRODZEŃ -PRZYGOTOWANIE NALICZEŃ I WYPŁAT Z Z FŚS -SPORZĄDZANIE PRZELEWÓW DOT. WYNAGRODZEŃ, ZUS, DO URZĘDU SKARBOWEGO ORAZ INNYCH ZLECANYCH DORAŹNIE PRZEZ GŁÓWNĄ KSIĘGOWĄ PRZELEWÓW W SYSTEMIE NBP, NBE -WSTĘPNE PRZYGOTOWANIE / OPRACOWANIE DLA GŁÓWNEJ KSIĘGOWEJ DOKUMENTÓW KSIĘGOWYCH ( NP. FAKTUR OD KONTRAHENTÓW, ZAŚWIADCZEŃ O ZATRUDNIENIU I WYNAGRODZENIACH PRACOWNIKÓW) -BIEŻĄCE SEGREGOWANIE I PRZYGOTOWANIE DO ARCHIWIZACJI DOKUMENTÓW KSIĘGOWYCH -WYKONYWANIE INNYCH CZYNNOŚCI DORAŹNIE ZLECANYCH PRZEZ GŁÓWNĄ KSIĘGOWĄ ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZATRUDNIENIE OSOBY Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI PRACA W GODZINACH OD 08.00 DO 12.00 WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE LUB WYŻSZE, BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ PROGRAMÓW Z PAKIETU MS OFFICE- W SZCZEGÓLNOŚCI PRAKTYCZNA OBSŁUGA ARKUSZA KALKULACYJNEGO EXEL: OGÓLNA ZNAJOMOŚĆ PRZEPISÓW ORAZ ZAGADNIEŃ Z ZAKRESU RACHUNKOWOŚCI I FINANSÓW JEDNOSTEK STREFY BUDŻETOWEJ : BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI PROGRAMÓW PŁATNIK ORAZ KADROWO PŁACOWEGO (PREFEROWANA SYMFONIA):DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE ZNAJOMOŚĆ BANKOWOŚCI ELEKTRONICZNEJ NBP WYMAGANE DOŚWIADCZENIE W PRACY ZGODNIE Z ZAKRESEM OBOWIĄZKÓW
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
false
Wymiar etatu:
0
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
20.00
Data rozpoczęcia:
01.01.2020
Data zakończenia pracy:
30.06.2020
Wynagrodzenie brutto:
od 1 300 PLN
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód:
pozostali pracownicy do spraw rachunkowości i księgowości
Typ propozycji:
Wymagania
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie ogólnokształcące
Znajomość języków:
Zawód:
Pozostali pracownicy do spraw rachunkowości i księgowości
Staż pracy w zawodzie:
Umiejętności i uprawnienia:
OBSŁUGA PAKIETU MS OFFICE, DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE, PŁATNIK, BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ PROGRAMU EXEL, OBSŁUGA PROGRAMÓW KADROWO-PŁACOWYCH
Staż pracy ogółem:
Inne wymagania:
Wymagania Pożądane
wyższe (w tym licencjat)
Zawód:
OBSŁUGA PROGRAMU SYMFONIA
Wymagania Dodatkowe
Zawód:
Dane pracodawcy
Pracodawca:
SAMORZĄDOWE KOLEGIUM ODWOŁAWCZE
Krótki opis działalności gospodarczej:
Adres www:
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV NA EMAIL
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
Pozostałe dane
Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
1
Data dodania:
08.11.2019
Data aktualizacji:
Data ważności:
07.12.2019
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
false
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE

Treść oferty mogła ulec zmianie. Zapoznaj się z najaktualniejszą wersją tutaj
Dane kontaktowe
E-mail kierownik@sko.szczecin.pl